Latviski По русски English Lietuvių    Virtuve - Jūsu mājas omulīgākā vietiņa
 

 

Vieta, kur tiekas ģimene, kur smaržo tikko ceptie pīrāgi un uz galda kūp vārīti jaunie kartupelīši.

 

 

 

 

 

Virtuve ir viena no svarīgākajām telpām mājā, jo tajā visa ģimene var sanākt kopā un apvienot gardu maltīti ar ģimeniskām sarunām, kas ir tik svarīgas. Virtuve ir vieta, kur no rīta pie kafijas tases var palasīt laikrakstu, pagatavot brokastis saviem mīļajiem vai sarīkot vakariņas sveču gaismā, radot romantikas vai svētku noskaņojumu. Tam visam ir vajadzīga telpa, kurā būtu viss nepieciešamais, sākot ar vismazākajām niansēm līdz pat virtuves tehnikai un mēbelēm. Krāsu toņi virtuvē jāizvēlas tā, lai tie patiktu visai ģimenei, lai visiem ir ērti un patīkami atrasties šajā telpā.  

 

Lai nodrošinātu pašu augstāko kvalitātes garantiju, mēs ražošanā izmantojam jaunākās tehnoloģijas - labus materiālus un pārdomātas konstrukcijas.

1.       Virtuves iekārtas korpusi pārsvarā tiek izgatavoti no laminētām skaidu plātnēm, kuru maliņas tiek aplīmētas ar 0,6mm melamīna vai 1mm -2mm ABS maliņām. Melamīna malas ir samērā neizturīgas pret mehāniskiem bojājumiem. Mēs atbalstām un ražošanā izmantojam vienīgi 2mm ABS malas, jo viņas ir visnoturīgākās pret dažādiem mehāniskiem bojājumiem, kā arī vizuāli izskatīgākas.

2.       Mums vienmēr ir svarīgi, lai mēbele būtu droša. Lai nostiprinātu virtuves augšējos skapīšus pie sienas, ražošanā izmantojam augstas kvalitātes tērauda uzkares mehānismus, kas ir pilnīgi neredzams no skapīša iekšpuses. Šāda veida uzkares  ir visdrošākās, ja mēbele ir jānostiprina pie reģipša sienas.

3.       Lai nodrošinātu nevainojamu un klusu atvilkņu bīdīšanos, ražošanā mēs izmantojam TANDEM BLUMOTION  vai TANDEMBOX vadotnes no BLUM, kuras ir iespējams aprīkot ar SERVO DRIVE mehānismiem, kas nodrošina atvilkņu atvēršanu un aizvēršanu tikai tai pieskaroties. Vairāk informācijas pievienotajā video.

 

4.       Virtuves augšējie skapīši, kas izgatavoti  ar durtiņām, kas atveramas uz sāniem, ir lētāki, taču daudz praktiskāki ir tie, kuru durtiņas ir paceļamas. Mēs šādu durtiņu pacelšanai izmanotojam AVENTOS mehānismus no BLUM. Šie mehānismi nodrošina perfektu durvju pacelšanu un ilgstošu kalpošanu.

 

 

iMedia mājas lapu izstrāde